14. 04.

Divadlo PočerniceDivadlo v Horních Počernicích, které se nachází na Votuzské ulici pro Vás připravilo na druhou polovinu dubna hned několik zajívamých představení ať už pro děti, tak pro pokročilé diváky. Program divadla Vám nyní budeme přinášet pravidelně v měsíčních intervalech. Vydejte se v Horních Počernicích za kulturou.

16. dubna 2008 18:00
ROZHOVOR (Jiří Stránský)
Režie: Jakub Špalek Jiří Stránský napsal tuto hru podle vlastní stejnojmenné novely, která vyšla společně s dalšími třemi jako kniha novel nazvaná podle úvodní novely TICHÁ POŠTA. Hra je rozhovorem dvou bývalých politických věžňů z padesátých let - jeden je redaktorem rozhlasu a pozval si druhého (jehož ve vězení nepotkal), protože slyšel o jeho pozoruhodném osudu.
Další informace

18. dubna 2008 19:30
PANÍ SAVAGEOVÁ V ROZPACÍCH (John Patrick)
režie: Ivan Klička Tato rozmarná a duchaplná komedie z pera významného amerického dramatika je volným pokračováním Podivné paní Savageové.
Další informace

19. dubna 2008 15:00
POVÍDÁNÍ O PEJSKOVI A KOČIČCE
Známé povídání o pejskovi a kočičce se v našem divadle změnilo v podívání.
Další informace

23. dubna 2008 19:30
RŮŽOVÝ ŠAMPAŇSKÝ (Clare McIntyre)
Režie: Alice Nellis Hra o třech ženách v koupelně, o důležitosti toho správného odstínu očního stínu, o mužích, kteří se nemusí trápit svým zevnějškem, ale zato se musí trápit sportovními auty, o gorilách, které modelkám sahají do rozkroku, a o mnoha jiných zajímavých věcech.
Další informace

24. dubna 2008 09:00
Tři pohádky na dobrý den
Další informace

25. dubna 2008 19:30
JÁSON (S. Šaltjanis ) PREMIERA
Litevská tragikomedie o životě nás všech. Do malebné Jasoneljaje se po letech nečekaně vrací Jáson, jako dítě nalezený v bramborovém poli a vychovaný ve zdejším dětském domově. Další informace

26. dubna 2008 19:30
JÁSON (S. Šaltjanis )
Litevská tragikomedie o životě nás všech. Do malebné Jasoneljaje se po letech nečekaně vrací Jáson, jako dítě nalezený v bramborovém poli a vychovaný ve zdejším dětském domově. Ačkoliv je jeho příchod nevinný, závratně a nezvratně změní život všem přítomným, „postavičkám“ žijícím ve svých iluzích o světě. Předivo vztahů, skrytých lásek a skrytých averzí odkrývá obraz, jehož smysl si samy postavy doposud nepřipouštěly…Neproteklo také vám něco mezi prsty?
Další informace


Jedna odpověď to „Divadlo Horní Počernice - program 04/2008“

 1. J Dýba Říká:

  Dobrý den,může mi někdo odpovědět? Od kterého roku funguje divadlo v H.Počernicích a v kterém období proběhla poslední rekonstrukce? Děkuji J.Dýba

Komentáře


Aktuality

 • Coca-Cola | 9. 7. 2008

  Společnost Coca-Cola HBC Česká republika minulý týden slavnostně otevřela nové distribuční centrum v Horních Počernicích, které rozšířilo její skladové kapacity o 10 000 m2.

 • O historii Počernic | 18. 5. 2008

  První setkání se uskuteční 22. května 2008 v 16 hodin na Chvalech, kde si můžete povídat o jejich historii a navštívíte okolní významná místa. Sraz je na nádvoří Chvalského
  zámku před bývalým infocentrem, nyní služebnou městské policie.

 • Městská policie na Chvalech | 18. 5. 2008

  Od začátku května sídlí okrsková služebna městské policie v budově bývalého informačního centra na Chvalech, kam byla přemístěna z ÚMČ v Jívanské ulici.

O městské části Horní Počernice

Znak Horní Počernice Horní Počernice
Obyvatel: 14 231
Rozloha: 1695 ha
Připojení k Praze: 1971
Více informací

Kategorie

Archív článků

Odkazy

RSS odkazy

 • Odkazy