27. 04.

Ve středu 30.dubna se koná 19. ročních oslavy čarodejnic. Program se jako loni koná na chvalské tvrzi a začáná v 15:00. Oficiální konec je stanovený na 23:00. Jako loni oheň, hudba, skvělé pití a jídlo.


3 Odpovědí to „Čarodějnice 2008“

 1. Karolína Vebrová Říká:

  Katastrofální oslava!!!Na tak obrovské množství lidí absolutné nedostatečné hygienické zázemí/WC/,lidi nevěděli kam mají jít a “ochranka”na dotaz kde je toaleta odpovídala,že neví.Program byl možná hezký odpoledne pro děti,ale večer byl naprosto o ničem,žádný trochu známý host,žádné soutěže,zkrátka nic.Jediný ohňostroj byl výborný.Tohle se fakt nepovedlo,úroveň této akce rok od roku upadá a pro mně to byla rozhodně poslední účast.

 2. admin Říká:

  Trošku souhlasím Karolíno, některé věci byli lehce nedořešené. Nebylo si třeba ani kam sednout, což považuji na těchto akcích za samozřejmost a kapela Lucie Revival mi falešně zní v uších ještě teď.

 3. Lucie Říká:

  No to teda nevím. Záchody hrozný, ohňostroj fajn, ale co měl znamenat konec ve 23.00? Večerníček pro děti. Kapela Lucie Revival jediný co se dalo poslouchat. Zajímalo by mě jako jak to bude příští rok. Konec v sedm, WC zrušit úplně a rovnou bez kapel aby to nerušilo hotel nebo co? To ho radši nechtě zavřít protože jinak se na to všichni vykašlou, nebo informujte hosty dopředu a myslím, že se rádi přidají!!!

Komentáře


Aktuality

 • Coca-Cola | 9. 7. 2008

  Společnost Coca-Cola HBC Česká republika minulý týden slavnostně otevřela nové distribuční centrum v Horních Počernicích, které rozšířilo její skladové kapacity o 10 000 m2.

 • O historii Počernic | 18. 5. 2008

  První setkání se uskuteční 22. května 2008 v 16 hodin na Chvalech, kde si můžete povídat o jejich historii a navštívíte okolní významná místa. Sraz je na nádvoří Chvalského
  zámku před bývalým infocentrem, nyní služebnou městské policie.

 • Městská policie na Chvalech | 18. 5. 2008

  Od začátku května sídlí okrsková služebna městské policie v budově bývalého informačního centra na Chvalech, kam byla přemístěna z ÚMČ v Jívanské ulici.

O městské části Horní Počernice

Znak Horní Počernice Horní Počernice
Obyvatel: 14 231
Rozloha: 1695 ha
Připojení k Praze: 1971
Více informací

Kategorie

Archív článků

Odkazy

RSS odkazy

 • Odkazy