15. 05.

Linka 223 jezdící z Černého Mostu na Ratibořickou má prodoužit svou trasu. Co bude dál? Zjišťujeme u dopravního podniku a dáme Vám vědět!


2 Odpovědí to „Trasa 223, co dál?“

 1. Jindrich Radic Říká:

  Co ja pamatuji, tak jezdila puvodne az k parku u kina. Pokud se prodlouzi puvodnim smerem, tak to bude dobre a rozumne.

 2. Petr Král Říká:

  U dopravního podniku se toho moc nedozvíte, ten jezdí po trasách, které si nasmlouvá u ROPIDu. A navíc linku 223 provozuje CONNEX. Na téhle lince je dobře vidět, že málokdo přemýšlí. Jezdí dodnes ulicemi, které byly před 30ti lety náhodou asfaltované. Takže dnes prováží lidi velkou oklikou a stejně je nedoveze kam potřebují. Nikdo nebude mít odvahu říct, že se má jezdit jinudy, protože tam se budou lidi bouřit. Nikdo pochopitelně nechce, aby mu ten pojízdný šrot firmy Connex jezdil 20 hodin denně kolem oken. A počernická komise dopravy? Ta se za několik let zmohla na jediný heroický čin - navrhnout přejmenování zastávky Ratibořická. Čest jim!

Komentáře


Aktuality

 • Coca-Cola | 9. 7. 2008

  Společnost Coca-Cola HBC Česká republika minulý týden slavnostně otevřela nové distribuční centrum v Horních Počernicích, které rozšířilo její skladové kapacity o 10 000 m2.

 • O historii Počernic | 18. 5. 2008

  První setkání se uskuteční 22. května 2008 v 16 hodin na Chvalech, kde si můžete povídat o jejich historii a navštívíte okolní významná místa. Sraz je na nádvoří Chvalského
  zámku před bývalým infocentrem, nyní služebnou městské policie.

 • Městská policie na Chvalech | 18. 5. 2008

  Od začátku května sídlí okrsková služebna městské policie v budově bývalého informačního centra na Chvalech, kam byla přemístěna z ÚMČ v Jívanské ulici.

O městské části Horní Počernice

Znak Horní Počernice Horní Počernice
Obyvatel: 14 231
Rozloha: 1695 ha
Připojení k Praze: 1971
Více informací

Kategorie

Archív článků

Odkazy

RSS odkazy

 • Odkazy